Stand BC Trefzeker 3 (2018-2019)

Hoe staan onze teams er voor?

 

logo regio oost

Hieronder vind je het overzicht van de stand in de competitie van BC Trefzeker 3.

Bondscompetitie - BC Trefzeker 3

Spelers: 
Camiel Sijpkes,
Perry Nowack,
Anja van der Ploeg.
Wisselende speler
   

 

Het team speelt in 2017-2018 in de competitie van Regio Oost.
De klasse waarin zij uitkomen: 9e divisie afd. 6

NrTeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1TREFZEKER BC 38814112188-24185-684913-3855
2BLAUWVINGER BC 57314101373-39158-984864-4249
3BACO BC 1671475267-45150-1044662-4396
4IJSSELSTAD BC 6561462656-56126-1264561-4400
5HOOGERHEYNE BC 2551442855-57132-1354608-4848
6EN BLOK BV 2501453650-62113-1344244-4323
7ZWOLSCHE BC 7341423934-7885-1674046-4736
8KWIEK BC 22514121125-8765-1823761-4852

Hieronder een overzicht van de gespeelde wedstrijden of van de nog te spelen wedstrijden.

TijdstipSchemaRondeGroepNrThuis-UitUitslagLocatie
vr 14-9-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 611TREFZEKER BC 3-ZWOLSCHE BC 74-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 20-9-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 621IJSSELSTAD BC 6-TREFZEKER BC 32-6Kalender exporterenDe Kroon (2)
wo 26-9-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 631TREFZEKER BC 3-BLAUWVINGER BC 56-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 4-10-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 641HOOGERHEYNE BC 2-TREFZEKER BC 30-8Kalender exporterenSporthal Hoogerheyne (1)
vr 2-11-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 651TREFZEKER BC 3-KWIEK BC 26-2Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 9-11-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 661TREFZEKER BC 3-EN BLOK BV 27-1Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
wo 14-11-2018 20:009e divisie - 9e divisie afd. 671BACO BC 1-TREFZEKER BC 30-8Kalender exporterenDe Hooiberg (1)
vr 30-11-2018 19:309e divisie - 9e divisie afd. 682ZWOLSCHE BC 7-TREFZEKER BC 31-7Kalender exporterenZBC - hal (1)
vr 14-12-2018 19:309e divisie - 9e divisie afd. 6102BLAUWVINGER BC 5-TREFZEKER BC 35-3Kalender exporterenSporthal Calo Windesheim (1)
wo 9-1-2019 20:009e divisie - 9e divisie afd. 692TREFZEKER BC 3-IJSSELSTAD BC 68-0Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 11-1-2019 20:009e divisie - 9e divisie afd. 6112TREFZEKER BC 3-HOOGERHEYNE BC 28-0Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
vr 18-1-2019 19:309e divisie - 9e divisie afd. 6122EN BLOK BV 2-TREFZEKER BC 32-6Kalender exporterenCarrousel (1)
wo 6-2-2019 20:009e divisie - 9e divisie afd. 6132TREFZEKER BC 3-BACO BC 14-4Kalender exporterenDe Trefkoele (1)
do 7-2-2019 20:309e divisie - 9e divisie afd. 6142KWIEK BC 2-TREFZEKER BC 31-7Kalender exporterenSportcentr,Tijenraan (1)

Meer info over BC Trefzeker 3?

Ga naar Badminton Nederland